Dinastija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dinastija

Virtualus žirgynas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Conquest. Gyvenvietė.

Go down 
AutoriusPranešimas
Conquest.

Conquest.


Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2008-04-04

Conquest. Gyvenvietė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Conquest. Gyvenvietė.   Conquest. Gyvenvietė. EmptyPen. 04 04, 2008 10:42 am

Mano gyvenvietė kurioje aš gyvenu norėdama ilgiau pasilikti žirgyne.
Mano gyvenvietė nėra begalo didelė, tačiau labai patogi ir jauki. Na o dabar aš jus su ja supažindinsiu. pirat

Jaukus bei erdvus mano Poilsio kambarys. Šaltais vakarais aš būnų čia ir skaitau knygas ar žiūriu TV. Kambaryje yra nedidelis tačiau begalo gerai apšildantis kambarį židinys. Todėl čia šalta nebūna.
Conquest. Gyvenvietė. Db926510

Nuostabi bei labai patogiai įrengta Virtuvė su valgomuoju. Vietos joje nėra labai daug, tačiau joje tikrai sutilps visi svečiai. Čia stovi netgi nedidelis televizorius ir radijas.
Conquest. Gyvenvietė. Db_10611

Nedidelis tačiau taip pat labai jaukus Vonios kambarys. Jame yra Vonia, dušo kabina, tualetas bei kriauklė. Prie dušo kabinos pritaisyta neidelė tačiau talpi spintelė susidėti rankšluoščiams. O virš kriauklės taip pat pakabinta spintelė skirta susidėti šampūnams bei kitoms higienos priemonėms.
Conquest. Gyvenvietė. Db_10111

Ir galiausiai man pats jaukiausias kambarys, mano Miegamasis. Didelė, minkšta ir begalo patogi mano lova kurioje aš naktim sapnuoju gražius sapnus. Taip pat šiame kambaryje saugiai padėtas guli mano nešiojamas kompiuteris.
Conquest. Gyvenvietė. Db_10010
Atgal į viršų Go down
 
Conquest. Gyvenvietė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Dinastija :: Žirgyno patalpos :: Jojikų kambariai-
Pereiti į: