Dinastija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dinastija

Virtualus žirgynas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Konkūro maniežas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Gracial
Žirgyno savininkė ir direktorė
Žirgyno savininkė ir direktorė
Gracial


Pranešimų skaičius : 168
Join date : 2008-02-04

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas EmptyAntr. 05 06, 2008 11:24 am

Nemažas maniežas konkūro treniruotėms. santa
Čia kartais vyksta varžybos ,tad maniežas nuolat tvarkomas ir prižiūrimas.

~~~

Maniežas atidaromas: 07.00 h.
Maniežas uždaromas: 22.00 h.

Konkūro maniežas Konk3610
Atgal į viršų Go down
https://dinastija.forumlt.com
Svečias
Svečias




Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas EmptyŠt. 03 20, 2010 10:48 am

Ateinu čia su Static. Mes trupučiuką pasitreniruojam ir išeinam.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas EmptyPir. 03 29, 2010 10:40 am

Nueinu į arklidę pas Lobą. Uždedu jam kantarą ir prisegu kordą. Mes nueiname į konkūro maniežą. Apvedu jį porą ratų ir tariu:
-Kai paaugsi čia treniruosinimės.
Jis pribėga prie karties.
Aš jam sakau:
-Tu dar per mažas.
Ir mes patraukiame arklidės link.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas EmptyPir. 03 29, 2010 11:53 am

Vėl ateinu su Static, bet šį kartą trupučiuką ilgiau, kadangi mes ruošiamės konkūro varžyboms. Aš užsėdau ant jos ir mes pradėjom joti. Ji šoko nuostabiai.
- Na, Static, man atrodo tu jau pasiruošusi varžyboms, - aš jai nusišypsojau ir draugiškai paplekšnojau per petį. Static linksmai nusižvengė ir nujojo prie vartų, jau norėdama iš čia išeiti.
- Na ką... Nepatiko? - aš nusijuokiau ir nulipau nuo jos. Pasiėmiau jos pavadį ir nuvedžiau atgal į arklides.
Atgal į viršų Go down
Steggie

Steggie


Pranešimų skaičius : 64
Join date : 2010-01-21

Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas EmptyPir. 03 29, 2010 12:01 pm

Ateinu laikydama Ex pavadį. Pakelyje susitinku Rio ir mes trupučiuką pasiplepam. Atsisveikindamos nuėjom. Aš pravėriau maniežo vartus ir Ex ausys iš karto pakilo. Aš pasižiūrėjau į jį ir nusijuokiau. Tada užsėdau ant jo ir mes nurisnojom. Ex šoko labai žaismingai ir gražiai.
******
Po kokios valandžiukės treniravimosi Ex pavargo, tad nusprendžiau leisti jam pailsėti. Nuėmiau viską nuo jo nugaros ir nuvedžaiu jį laukan. Uždariau duris ir nuėjau arklidžių link.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Konkūro maniežas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro maniežas   Konkūro maniežas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Konkūro maniežas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Konkuro treniruotes [Bridzita]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Dinastija :: Žirgyno patalpos :: Vidiniai maniežai-
Pereiti į: